www.KandavasZiluks.lv
<>
Rozālija, Roze

Lielā talka ar Ekorūķi

27.04.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

27.aprīļa rītā Ekorūķis aicināja visus "Zīļuka" bērnus uz kopīgu talkošanu. Mazākie bērni sakopa bērnudārza teritoriju un 5-6 gadīgās grupas bērni davās uz Pūzurgravu.

Sējam, stādam, audzējam

20.04.2016 - 31.05.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Pirmie dārza darbi ir uzsākti. Esam iesējuši-redīsus, spinātus, dilles, burkānus un zirņus. Iestādījuši- pupas, sīpolus un kāpostus.Un savu kārtu gaida saulespuķes.Visiem kopā laistot un ravējot gaidīsim ražu.

Grupa "Tauranīši" stāda zirņus un pupas.

Pirmsskolas sadraudzības koncerts "Kling, klang, esam klāt!"

21.04.2016 10:00 kur : Zemītes tautas nams

Grupa "Zvaniņi" piedalījās ar pandas deju pirmsskolas sadraudzības pasākumā "Kling, klang, esam klāt!"

Pirmsskolas 5.-6.gad.olimpiāde „Zini vai mini”

15.04.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

15.aprīlī jau trešo gadu Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē „Zīļuks” notika Kandavas novada 5.-6.g.skolēnu olimpiāde.

Olimpiādē piedalījās mazie ķipari no visām novada pirmsskolas grupiņām, kā arī mājinieki ar trīs komandām. Mazos olimpiādes dalībniekus sveica Kandavas pirmsskolas izglītības „Zīļuks” vokālais ansamblis vad. Ligita Botmane. Paldies viņiem par pavasara dziesmām. Laba vēlējumus teica arī „Zīļuks” vadītājas vietniece Inta Štoferte. Pēc apsveikuma vārdiem un laba vēlējumiem darbiņš varēja sākties. Katrai komandai bija jādodas ceļojumā uz Rūķa zemi. Rūķis katrai komandai iedeva karti, lai neapmaldītos viņa meža labirintos. Skolēniem bija jāatrod un jāveic uzdevumi 6 stacijās. Jāveido savs sakņu dārzs, jāzīmē Rūķa portrets, jāveic matemātiski aprēķini, jāpārvar šķēršļu josla un jāatpazīst gadalaiki. Rūķis uzraudzīja visu audzēkņu darbu. Vēroja, katru komandu. Kad uzdevumi bija galā Rūķis apkopoja rezultātus un piešķīra katrai komandai nomināciju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Sējam, stādam, audzējam uz palodzes

11.04.2016 - 17.04.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Sējam, stādam, audzējam uz palodzes.

Visas vecuma grupas kopā ar skolotājām ar prieku darbojās zaļajā stūrītī, kur tika audzēti loki, pupas, garšaugi, tomāti, gurķi un puķes. Kad stādi paaugās pie tika stādīti eko dobē. Gaidīsim ražu rudenī.

Grupā ,,Mārītes" audzējam augus.
back to top