Lapas karte
KandavasZiluks.lv

Pasākumi

Paldies vecākiem!

11.10.2022 09:30 - 11.04.2023 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img2172.jpg

Pavasaris esot brīnumdaris...Tas liek zaļot zālei, ziedēt puķēm, dziedāt putniem. Bŗīnumi notiek ne tikai dabā, bet arī pie mums PII "Zīļukā". Sakām lielu paldies, "Ežuku" grupas vecākiem par sagādāto pārsteigumu bērniem-par gaumīgajiem un krāsainajiem atribūtiem laukumiņā! 
  Paldies par jūsu atbalstu, atsaucību, ieguldīto laiku un darbu!
Īpašs paldies Amandai Nikolajevai par organizēšanu.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Lieldienas!

06.04.2023 09:30 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img2116.jpg

Atnāca Lieldiena
     Pār augstiem kalniem.
     Pār augstiem kalniem,
     Pār zaļiem mežiem,
     Krāsainas oliņas mētādama,
     Mazos bērniņus šūpodama.

Šodien,  PII "Zīļuks" ar gaidīšanas prieku atzīmēja Lieldienas. Neskatoties uz laika apstākļiem, bērni pavasara pazīmes tomēr ir pamanījuši un kopā ar Lieldienu zaķiem dziedāja dziesmas par saulīti un pavasari, dejoja un gāja rotaļās. Neaizmirsa arī izšūpoties un sarīkot olu kaujas.

 Visus priecēja krāsainā  Lieldienu izstāde!

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Pasaku rīts

14.04.2023 09:00

img1991.jpg

14.aprīlī pie mums, PII "Zīļukā" ciemojās rakstniece, vairāku pasaku grāmatu autore, Inese Valtere. Rakstniece novadīja bērniem izzinošu un pamācošu nodarbību "No stāsta līdz grāmatai ", ievadīja bērnus burvīgā fantāziju pasaulē, kur iespējami dažādi brīnumi. Bērni uzzināja grāmatas tapšanas ceļu- ko dara mākslinieks, kas ir burtu pavēlnieks, kādus trikus izmanto maketātājs, kā top zelta burti uz grāmatas vāka....
  Rakstniece iepazīstināja bērnus ar pasaku tēlu- Zibsnīti, ar kuru kopā visiem bija jānodejo jautra deja un tas jāuzzīmē. Bērni ar lielu interesi piedalījās nodarbībā un atļāvās fantazēt neiedomājamas lietas!
Paldies Inesei Valterei par sirsnīgo tikšanos!

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Paldies vecākiem!

18.04.2023 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img2225.jpg

Pavasaris pie mums "Zīļukā" ir pārsteigumu pilns! Labais vairo labo...Šoreiz liels paldies grupas "Taurenīšu" vecākiem par uzstādīto āra atribūtu bērnu  laukumā.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Putnu dienas!

18.04.2023 09:30 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img2242.jpg

Šodien pie mums  PII "Zīļuks" ciemojās vides gide, LOB biedre Līga Aukšmuksta. Krauklis Krākulis  bērnus iepazīstināja ar  lieliem un maziem putniem, pastāstīja, kur ziemā pazuda stārķi, kāpēc katru pavasari putniem ir dziesmu svētki? Klausījāmies putnu balsīs un atpazinām krāšņo dziesmu dziedātāju  – lakstīgalu, čuņčiņu, pūci un citus putnus. Uzzinājām daudz interesantus faktus par putnu dzīvi.

Paldies Līgai par izzinošo nodarbību bērniem!

 .

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Olimpiskā diena un Lielā talka!

21.04.2023 10:00 - 12:10 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img2288.jpg

Šodien, 21.aprīlī pie mums  PII "Zīļukā" vienlaicīgi notiek divi svarīgi pasākumi-Olimpiskā diena un Lielā Talka!
       Ekorūķis uzrunāja bērnus un aicināja vispirpims pavingrot, lai uzņemtu enerģiju, spēku, lai ar labu garastāvokli paveiktu lielus darbus.Bērni kopā ar skolotājām  sakopa āra teritoriju, laukumus, nojumes, eko dobes.Lielākie bērni devās ārpus teritorijas, lai sakoptu savas iecienītākās pastaigu vietas.

Lasīt visu ziņu galerija (16)
<>
Mihails, Mikus, Miks, Miķelis
Zīļuks
Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti atbilstoši Eiropa Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jebkurai fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Piekļūstamības paziņojums
back to top