Lapas karte
KandavasZiluks.lv

Aktuāli

Ģimenes diena!

15.05.2024 17:00 - 18:30

img-7836.webp Priecāties par šo mirkli, par šo dzīvi,
      Ko pavadu ar ģimeni - ik brīdi.

5.maijā PII "Zīļuks" atzīmēja Starptautisko Ģimenes dienu! Pulcējāmies visi kopā, lai bērni saprot un izjūt, ka Ģimene ir vērtība. Ģimenes dienu atklāja sagatavošanas grupas bērni ar nelielu koncertu. Pēc tam vecāki kopā ar bērniem piedalījās dažādās aktivitātēs.
Paldies par atsaucību visiem pasākuma dalībniekiem!

Lasīt visu ziņu galerija (28)

Olimpiskā diena un Lielā talka!

26.04.2024 09:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img-7408.webpŠodien, 26.aprīlī pie mums  PII "Zīļukā" vienlaicīgi notiek divi svarīgi pasākumi-Olimpiskā diena un Lielā Talka!
   Ekorūķis  pulcēja kopā mūsu iestādes bērnus un skolotājus, lai vienlaikus ar visu Latviju vienotos kopīgā vingrošanā.Enerģija vingrojot  tika uzņemta un ir spēks jauniem darbiem.Bērni kopā ar skolotājām devās sakopt tuvāko un tālāko apkārtni.
 Šīs  sportiskās dienas ietvaros PII "Zīļuks" aicina doties ar kājām uz mājām, lai uzturētu  veselīgu dzīvesveidu  un možu garu! Nelielas izmaiņas ikdienā ir paveicamas pavisam vienkārši.

#Ekoskola #Olimpiskādiena #Lielātalka #Dienabezauto

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Labdarības akcija "Drosmes kaste"

02.04.2024 09:00 - 22.04.2024 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img-7373.webpKandavas pilsētas PII "Zīļuks" kolektīvs ar bērnu vecāku atbalstu piedalījās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu slimnīcas Fonda izsludinātajā akcijā "Drosmes kaste". 
  Drosmes kaste Latvijā darbojas, pateicoties ziedojumiem, tādēļ ir svarīgi, lai  dāvaniņu nekad netrūktu, jo drosme mazajiem slimnīcas pacientiem nepieciešama katru dienu visa gada garumā.

Sakām lielu un sirsnīgu  paldies visiem par iesaistīšanos!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Lieldienas!

27.03.2024 10:00 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img7162.jpgŠajā nedēļa PII "Zīļuks" bērni aktīvi gatavojās Lieldienām. Izzināja Lieldienu tradīcijas, mācījās sakāmvārdus, ticējumus, tautas dziesmas, dejas, dziesmas...
   Un šodien mūs apciemoja Lieldienu zaķis, Vistiņa un Pavasaris, kurš  uzmodināja  Ziemu, lai tā pārāk ilgi te neuzkavējas.
     Saulīte mūs šodien gan priecēja, gan sildīja un visiem bija līksmi!

Priecīgas Lieldienas!

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Skolotāju teātris "Meža opera"

29.02.2024 09:55 - 11:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks
20240229094641.jpg

Zīļuka teātra nedēļas ietvaros, skolotājas un vecāko grupu bērni priecēja visus mūs ar izrādi "Meža opera". Tās sižets aizgūts no Latvijas koncertu uzveduma. 
Tīras nejaušības pēc, žagata ieveda meža iemītniekus aizraujošā muzikālā piedzīvojumā. Bērniem izrāde bija izzinoša, pamācoša un interesanta. Par to mazie skatītāji runāja vēl ilgi katrā mežā un pilsētā.
Priecājamies, ka mūsu skatītāju rindās bija arī viesi no Kandavas reģionālās pamatskolas pirmsskolas grupiņas.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" izsaka pateicību!

22.01.2024 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img6172.jpg

Paldies par veltīto laiku, darbu un sagādāto pārsteigumu PII "Zīļuks" bērniem Jauniešu centra "Nagla"darbiniekam, Renāram Caunem kā arī  Baibai un Jurim Truhņēvičiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Sapņi piepildās!

19.01.2024 10:00 - 15:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

siltumnica-1.jpgSapņi piepildās, brīnumi notiek!

Sakām PALDIES vecākiem, vecvecākiem, visam Kandavas pilsētas PII “Zīļuks” kolektīvam, SIA “Priedaine N” un lielākajam sponsoram “Vecā Aptieka Kandavā" par ziedojumiem, kas ļāva mums piepildīt ilgi lolotu sapni par zaļās klases izveidi,  tika iegādāta 4x6m liela siltumnīca un koka galdi ar soliem.

Varēsim pētīt, eksperimentēt, sēt, stādīt, vadīt āra nodarbības un organizēt Eko skolas aktivitātes, kā arī citus pasākumus.

Nepacietīgi gaidām pavasari, lai varētu uzstādīt, labiekārtot un izmantot siltumnīcu – āra klasi!

Paldies par ziedojumiem: Agnesei Priedei, Kristapam Kaktiņam, Tomam Avotiņam, Sintijai Lipskai, Maijai Elvikai, Elīnai Cīrulei, Ivai Beļēvičai, Kristīnei Zariņai, Līvai Putnānei, Sabīnei Vilkaušai, Agnesei Niedrai, Ilzei Migliniecei, Ingai Treikalei, Lašu ģimenei, Zilbertu ģimenei, Maijai Kesenfeldei, Jānim Mazitānam, Lindai Tarasovai, Lienei Magdeburgerei, Čerpinsku ģimenei, Lapiņu ģimenei, Savčenko ģimenei, Alisei Ceičai, Bogdanovu ģimenei, Kļaviņu ģimenei, Krūmiņu ģimenei, Goldbergu ģimenei.

Paldies Iestādes padomes vadītājai Egijai Muižniecei par šī sapņa īstenošanu!

Paldies par atbalstu siltumnīcas piegādē Kandavas un pagastu apvienībai - Jānim Mazitānam un Edgaram Leijeram!

                                                Kandavas pilsētas PII “Zīļuks” vadītāja  Dina Tauriņa

Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Ekoskola
Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti atbilstoši Eiropa Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jebkurai fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Piekļūstamības paziņojums
back to top