Lapas karte
KandavasZiluks.lv

Sapņi piepildās!

19.01.2024 10:00 - 15:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

siltumnica-1.jpgSapņi piepildās, brīnumi notiek!

Sakām PALDIES vecākiem, vecvecākiem, visam Kandavas pilsētas PII “Zīļuks” kolektīvam, SIA “Priedaine N” un lielākajam sponsoram “Vecā Aptieka Kandavā" par ziedojumiem, kas ļāva mums piepildīt ilgi lolotu sapni par zaļās klases izveidi,  tika iegādāta 4x6m liela siltumnīca un koka galdi ar soliem.

Varēsim pētīt, eksperimentēt, sēt, stādīt, vadīt āra nodarbības un organizēt Eko skolas aktivitātes, kā arī citus pasākumus.

Nepacietīgi gaidām pavasari, lai varētu uzstādīt, labiekārtot un izmantot siltumnīcu – āra klasi!

Paldies par ziedojumiem: Agnesei Priedei, Kristapam Kaktiņam, Tomam Avotiņam, Sintijai Lipskai, Maijai Elvikai, Elīnai Cīrulei, Ivai Beļēvičai, Kristīnei Zariņai, Līvai Putnānei, Sabīnei Vilkaušai, Agnesei Niedrai, Ilzei Migliniecei, Ingai Treikalei, Lašu ģimenei, Zilbertu ģimenei, Maijai Kesenfeldei, Jānim Mazitānam, Lindai Tarasovai, Lienei Magdeburgerei, Čerpinsku ģimenei, Lapiņu ģimenei, Savčenko ģimenei, Alisei Ceičai, Bogdanovu ģimenei, Kļaviņu ģimenei, Krūmiņu ģimenei, Goldbergu ģimenei.

Paldies Iestādes padomes vadītājai Egijai Muižniecei par šī sapņa īstenošanu!

Paldies par atbalstu siltumnīcas piegādē Kandavas un pagastu apvienībai - Jānim Mazitānam un Edgaram Leijeram!

                                                Kandavas pilsētas PII “Zīļuks” vadītāja  Dina Tauriņa

printēt
galdikresli.jpg siltumnica-1.jpg
<>
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Ekoskola
Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti atbilstoši Eiropa Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jebkurai fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Piekļūstamības paziņojums
back to top