Lapas karte
KandavasZiluks.lv

Pasākumi

Labdarības akcija "Drosmes kaste"

02.04.2024 09:00 - 22.04.2024 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img-7373.webpKandavas pilsētas PII "Zīļuks" kolektīvs ar bērnu vecāku atbalstu piedalījās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu slimnīcas Fonda izsludinātajā akcijā "Drosmes kaste". 
  Drosmes kaste Latvijā darbojas, pateicoties ziedojumiem, tādēļ ir svarīgi, lai  dāvaniņu nekad netrūktu, jo drosme mazajiem slimnīcas pacientiem nepieciešama katru dienu visa gada garumā.

Sakām lielu un sirsnīgu  paldies visiem par iesaistīšanos!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Olimpiskā diena un Lielā talka!

26.04.2024 09:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img-7408.webpŠodien, 26.aprīlī pie mums  PII "Zīļukā" vienlaicīgi notiek divi svarīgi pasākumi-Olimpiskā diena un Lielā Talka!
   Ekorūķis  pulcēja kopā mūsu iestādes bērnus un skolotājus, lai vienlaikus ar visu Latviju vienotos kopīgā vingrošanā.Enerģija vingrojot  tika uzņemta un ir spēks jauniem darbiem.Bērni kopā ar skolotājām devās sakopt tuvāko un tālāko apkārtni.
 Šīs  sportiskās dienas ietvaros PII "Zīļuks" aicina doties ar kājām uz mājām, lai uzturētu  veselīgu dzīvesveidu  un možu garu! Nelielas izmaiņas ikdienā ir paveicamas pavisam vienkārši.

#Ekoskola #Olimpiskādiena #Lielātalka #Dienabezauto

Lasīt visu ziņu galerija (22)
<>
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Ekoskola
Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti atbilstoši Eiropa Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jebkurai fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Piekļūstamības paziņojums
back to top