www.KandavasZiluks.lv
<>
Daina, Dainida, Dainis

Pasaules sniega diena -sporta izpriecas svaigā gaisā

18.01.2017 10:00 - 12:00


Laiks ir patīkams un jauks, ir sasnidzis balts sniedziņš.
 Baudīt ziemas priekus kopā ar Sniegavīru devās grupas "Bitītes" un "Zemenītes "  bērni.Sniegavīrs kopā ar bērniem veidoja zīmējumus sniegā, gāja rotaļās un slidinājās no  kalniņa-smaids sejā, sarkani vaigi un prieks visiem! Pēc jauki pavadītā laika  Sniegavīrs pacienāja ar siltu liepziedu tēju.

Ziemassvētku pasākumi

15.12.2016 13:00 - 22.12.2016 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


Klusi un nemanāmi ir pienācis Ziemasssvētku  laiks.Bērni ir radoši un aktīvi darbojušies-gatavojuši apsveikumus,dekorējuši grupu,rotājuši eglīti,mācījušies dzejoļus,dziesmas,dejas.....Un nu, ir pienākusi tā diena, kad māmiņa un tētis tiek mīļi aicināti, lai kopā baudītu šos svētkus un, protams, sagaidītu ilgi gaidīto Ziemassvētku vecīti ar dāvanām!

Mēs novēlam visiem gaišus, sirsnīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!


Galerija 1

Galerija 2

Ciemos pie Rūķa

20.12.2016 16:00 - 17:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

20.decembrī  PII "Zīļuks" ansambļa bērni devās  ar dziesmām un dejām iepriecināt  Rūķi pie lielās egles.Rūķis mūs uzcienāja gan ar siltiem kāpostiņiem un gardām desiņām, gan ar pīrāgiem un plātsmaizēm.Paldies Rūķim par uzaicinājumu, kopā mēs jauki pavadījām laiku!

"Zvaigznes austrumos"

01.11.2016 09:00 - 01.12.2016 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


Arī mēs, PII "Zīļuks" atbalstām akciju "Zvaigzne austrumos". Tās mērķis ir nogādāt dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos.
Mūsu bērni arī ir saņēmuši tādas dāvanas un saprot, ka dāvāt prieku otram, tas rada prieku arī pašam.
Paldies vecākiem par atsaucību!

Latvijas dzimšanas diena

17.11.2016 09:30 - 10:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Sagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, bērni kopā ar audzinātājām gatavoja gaismeklīšus, lai padarītu gaišāku šo īpašo dienu. Svētkos bērni satikās ar Sprīdīti, kurš devās apceļot Latvijas novadus. Noskaidrojām, kas raksturīgs katram novadam. Kurzeme var lepoties ar zaļajiem mežiem. Latgale- ar zilajiem ezeriem. Vidzeme lepojas ar augstāko kalnu Latvijā- Gaiziņkalnu. Zemgale- ar plašajām druvām. Bērni bija ļoti ieinteresēti un jutās atbilstoši svinīgajam pasākumam. Noslēgumā, kā jau dzimšanas dienā, bija pašu gatavota garda kūka.


Galerija 1

Galerija 2

Nu atbrauca Mārtiņdiena...

10.11.2016 09:30 - 10:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

            Mārtiņdienas tradīcijām ir sensena vēsture.Tas ir brīdis, kad pabeigti visi rudens darbi.Jau dzirdama ratu klaudzēšana un tūliņ, tūliņ jau sāks rībēt zeme, pats Mārtiņš būs klāt un, gribam vai nē, bet ziema ir atbraukusi vienos ratos kopā ar viņu. 
                     Zeme rīb, rati klaudz,
                     Kas to zemi rībināja? 
                     Nu atbrauca Mārtiņdiena
                     Deviņiem kumeļiem
 Tā arī ceturtdien, 10.novembrī PII"Zīļuks" notika Mārtiņdienas svinības. Ar jautrām, skanīgām dziesmām  un rotaļām ierodas ķekatnieki, kurus sagaidīja bērni un mājas saimniece, visus pacienājot ar gardiem pīrāgiem.

Kafijas un tējas svētki 2016

29.10.2016 10:00 - 15:00 kur : Kandavas kultūras nams

29. oktobrī Kandavā notika "Kafijas un tējas svētki". Rūpīgi tiem gatavojāmies arī mēs, pirmsskolas izglītības iestāde "Zīļuks". Kultūras nama mazajā zālē uzstājās bērnu ansamblītis L. Botmanes vadībā, kā arī darbojās "Mazo zīļu lielā darbnīca un tēja mundrumam", kur bija iespēja katram izfilcēt savu zīļu piekariņu vai brošiņu, pagatavot savu īpašo tējas maisiņu... 
Priecājamies, ka Ekoskolas Rīcības dienu ietvaros, šajos svētkos atradās vieta bērnu un skolotāju gatavotajiem plakātiem par videi draudzīgu dzīves veidu. Gribam pievērst sabiedrības uzmanību šai aktuālajai tēmai. Paši cenšamies dzīvot zaļi un vēlamies, lai ikviens par to padomātu.

back to top