Lapas karte
KandavasZiluks.lv

Aktuāli

Lieldienas!

13.04.2022 10:00 - 12:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img0120.jpg

Ar lielu gaidīšanas prieku PII "Zīļuks" gatavojās Lieldienām. Bērni kopā gan ar audzinātājām, gan ar vecākiem gatavoja Lieldienu kompozīcijas, aplicēja, zīmēja, krāsoja  un dekorēja grupu. Šodien,13.aprīlī ieskandinājām Lieldienas. Bija atnācis Lieldienu zaķis, kurš bija atnesis bērniem  Lieldienu oliņas, bet negantā lapsa gribēja izjaukt svētkus, tomēr tas viņai neizdevās! Kopā noskatījāmies uzvedumu, dziedājām, gājām rotaļās, šūpojāmies, lai vasarā nekostu odi un priecājāmies par saulaino dienu.
 Priecīgas, saulainas un ģimeniskas Lieldienas!

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Izstāde "Skani,skani!"

21.03.2022 08:30 - 01.05.2022 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks
img0006.jpg    Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" noslēdzās pašdarināto mūzikas instrumentu izstāde "Skani, skani!" Izstādē bija vērojams plašs mūzikas instrumentu klāsts: marakasi, grabuļi, ģitāras, bungas, tamburīns un pat akordeons! Jā, un katrs no tiem radīja kādu skaņu! Saudzējot apkārtējo vidi, mūzikas instrumenti  tika darināti no  otrreiz izmantojamiem materiāliem. Lasīt visu ziņu galerija (15)

Joku diena!

01.04.2022 08:00 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

xtaz7540.jpg

Šodien 1.aprīlis-Joku diena! PII "Zīļuks" pedagogi centās pārsteigt bērnus, savukārt bērni pārsteidza un izjokoja mūs.  
 Sparīgi nosecinājām, ka ir izvirzīti četri figūrīgie un modelīgie: 
 1.Norvēģis Ints ar sievu;
 2.Zemenīte ar Plušķīti;
3.Brālīša Karlsons ar Betu;
4.Bēbis Bārbija. UZMINI,NU!
Šodien sūdzības nepieņemam, jo nevaram palīdzēt! Jautru, saulainu visiem dienu. Dzīvojiet ar smaidu, smiekli nevar būt par daudz !

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zīmējumu konkurss

07.03.2022 - 20.03.2022 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

emilija-p.jpgŠogad par godu Ūdens dienai VENDEN kā avota un dabīgā minerālūdens ražotājs organizēja zīmējumu konkursu par tēmu "Ūdens mūsu pasaulē" – pirmsskolas iestāžu bērniem, kurā piedalījās arī Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" 5-6 gadīgie audzēkņi.
 Uzvarētājus noteica balsu skaits, ko par katru bērna darbu atdeva šīs vietnes apmeklētāji. Sakām lielu paldies visiem balsotājiem, kuri neatlaidīgi un cītīgi atbalstīja balsojot, iesaistīja savus radus, draugus un paziņas. Šoreiz godpilno 3.vietu ieguva Emīlija Pudure, savukārt balvu par māksliniecisko izpildījumu saņēma Madara Tihonova. Paldies visiem bērniem, kuri piedalījās. Katrs darbiņš  ir vienreizējs un neatkārtojams!

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Projektu nedēļa "Zīļukā"!

21.02.2022 08:30 - 25.02.2022 - 17:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

nzer8424.jpg

Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" aizvadīta izglītojoša projektu nedēļa. Katras grupiņas bērni izvēlējās savu pētāmo objektu. Mazie  bērni izvēlējās pašmāju augli vai dārzeni, bet lielākiem bērniem bija interese par svešzemju augļiem. Tika izzinātas interesantas lietas- kurās zemēs to audzē, kā nonāk līdz mūsu veikaliem, kā  un kur aug, kā audzē, kā lieto vietējie iedzīvotāji, kā mēs , gatavoti ēdieni un vāktas receptes un arī eksperimentēts, vai var izaugt pie mums? Nu tagad var gaidīt, vai no sēkliņas izaugs apelsīns, citrons vai kas cits?
   Projekta noslēgumā katra grupa izlika kopējai apskatei savus veidotos plakātus. Lepojamies ar saviem gudrajiem un zinātkārajiem bērniem!
   

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Sniega diena!

10.01.2022 10:00 - 14.01.2022 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

akse1668.jpg

Lai bij prieki, kam bij prieki,
     Bērniņiem -tiem bij prieki;
     Sniedziņš sniga, putināja
     Bērniņš kalna galiņā.

Pasaules sniega dienu katru gadu atzīmē arī Kandavas pilsētas  PII "Zīļuks", mums tas tomēr ilgst vismaz nedēļu, jo visu vienā dienā nemaz nevar uzspēt!
   Gaidītais sniegs bērniem deva iespēju izbaudīt dažādus ziemas priekus. Grupu laukumiņos tika veikti dažādi eksperimenti ar sniegu un ūdeni – zīmēšana sniegā, sasaldētas dažādas ledus gleznas. Bērniem bija iespēja pašiem rakt un veidot dažādus sniega labirintus. Pozitīvas emocijas raisīja arī fiziskas aktivitātes  – sniegavīru celšana un vizināšanās ar ragavām.
Sniegā tika gan zīmētas, gan meklētas dažādas pēdas, salīdzinātas un mērītas. Ziemā rūpējamies arī par putniem. Bērni ar lielu prieku gatavoja putniem kārumus no dažādām sēkliņām un tad tos  vēroja, mācījās atpazīt un nosaukt.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ziemassvētki !

14.12.2021 09:30 - 22.12.2021 - 17:25 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


 img9879.jpg Kad telpas piepilda piparkūku smarža, sapostas grupas un eglītes, PII "Zīļuks" bērni svin Ziemassvētkus. Kā zināms,  Ziemassvētku laikā notiek visādi brīnumi! Šur tur dzirdami rūķu soļi, kuri atstāj dāvanu maisus pie eglītes, kādam arī laimējas satikt pašu Ziemassvētku vecīti, citam padraiskoties  ar rūķi Draiskuli. Bērnu sejas rotāja smaids, jo pārsteigumu netrūka!
Vēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un veselīgu Jauno 2022.gadu!

Lasīt visu ziņu galerija (23)
<>
Kurts, Knuts, Gundars
Zīļuks
Personas dati tiek izmantoti un apstrādāti atbilstoši Eiropa Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis). Jebkurai fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Piekļūstamības paziņojums
back to top